Beylikdüzü Şube

250 kişilik oturma düzeni, 50 kişilik 2 adet toplantı salonu, şehir manzaralı balkon ve üstü açılabilir teras, paket servisi, çocuk oyun salonu, mescit, lig tv, wifi ve vale hizmeti.

 

İyi yemek, güler yüzlü hizmet…

“Kanatçı Ağa 18 yılı aşkın bir süredir lezzetli kanatları ve alternatifli menüsü ile, kendinizi evinizin salonundaki gibi rahat hissettiren hizmet anlayışını benimsemiş, sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar keyifle vakit geçirebileceğiniz  lezzet durağınızdır.”

Sizlerin bir HOŞ SEDASI bize daima güç vermiş ve vermeye devam ediyor. Sizlerden aldığımız güçle K. ÇEKMECE  Florya Sahilinde çok fonksiyonlu,  Restoran, Café & Nargile Salonu, Çocuk Oyun Parkı, Açık Yüzme Havuzu, Açık Düğün ve Konser alanı olmak üzere  2 ‘ci şübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz;

1998 Yılında Temelleri atılan Kanatcı AĞA başta Tavuk sektörü olmak üzere, Ülkemizin  ve Dünyamızın yemek Kültüründe  egemen olan Kırmızı ve Beyaz  ETE  farklı bir ‘’ TAD, Lezzet katıp Doğa ve yeşillikler içinde ANADOLUMUZUN doğal güzelikleri yaşatarak Müşteri memnuniyetini esas alıp ‘’ Hijyen ve Hizmetimizle ‘’ yer almak ve hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz;

Yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası olan Yiyecek , İçecek Sektöründe Dünya standartlarına uygun Kaliteli, Zarif, Sade ve Şık Mekanlar oluşturup Kendimize özgü SOSLARIMIZLA ETLERİMİZE LEZZET katarak  bu sektörde siz saygıdeğer müşterilerimize mutfağımızda ki tüm ürünleri TAZE, GÜNLÜK ve HİJYENİK bir ortamda  kaliteli hizmet  ile sunmaktır.